בתי ספר יסודיים > הנריטה סאלד : Skip Navigation Linksעיתונים ירוקים
עיתונים ירוקים

 

 

עיתונים ירוקים

 

"הנרייטה בירוק"- תשס"ז- 2007

"חדשות הנרייטה סאלד"- תשס"ח - מקבץ כתבות ירוקות-במחשבים לומדים בסביבות ירוקות, תלמידי כיתה ג' לומדים על פרח הצבעוני ותלמידי כיתה ד' לומדים על צמחי התבלין לשימוש האדם- סביבות שנלמדות עד היום, תלמידי כיתה ד' מכינים פינת ישיבה ממוחזרת בחצר בית הספר ולומדים להכיר את כוחה של הקבוצה, תלמידי כיתה ח' מקימים גינה אקולוגית בשיתוף עם "גן כרמית" בבית הספר ותלמידי כיתה ד' מגלים יוזמה ומתחילים פרויקט מבורך שמתקיים עד היום- טיפוח אנדרטת קריית אליעזר, 14.06.2007- מוסמכים לבית ספר ירוק.

"חדשות הנרייטה סאלד"- תשס"ט- מקבץ כתבות ירוקות-בית ספרנו זוכה במקום החמישי בתחרות ארצית בנושא שימוש מושכל במים. תלמידי כיתה ז' מובילים בבית הספר את נושא חיסכון במים יחד עם המורה שרה והסייעת עליזה. כתבה ירוקה נוספת- תלמידי כיתה ב' לומדים בחדר המחשבים את הסיפור "מה נותנים לעץ במתנה" לקראת ט"ו בשבט ולומדים כי חשוב לשמור על הסביבה ומעניקים מתנות לעצים ולחבריו בעלי הכנף.

ידיעות הנרייטה סאלד"- 2011- מקבץ כתבות ירוקות-במחשבים ממשיכים ללמוד בהנאה רבה בסביבות הלמידה הירוקות, תלמידי כיתה ד' לומדים מהי אחריות לסביבה וממשיכים לטפח את האנדרטה, מובילי הבריאות של בית הספר יחד עם מובילי הבריאות מבית ספר "יבנאלי" עורכים תערוכת חנוכיות מחומרים ממוחזרים בבתי הספר.

 

 

® כל הזכויות שמורות לפורטל חיפה.נט - פותח במק"מ חיפה.
site stats