בתי ספר יסודיים > גורדון :
בית

 A Web Part של עורך תוכן

ברוכים הבאים לאתר בית ספר א.ד גורדון 

בית ספר ברוח ההייטק-היי

קהילה הפועלת בדרך שיתופית, חקרנית, יצירתית,

להפקת תוצרים משמעותיים עבורה. 

 מנהלת בית הספר: גלי אביר-גיל
בניית האתר: סיגל נפתלי

 
שכבת ד pbl  קולאז.pngPBL - למידה מבוססת פרויקטים שכבה ד'

שכבת ד'  למדה במסגרת הייחודיות,  את נושא הסימטריה. התלמידים למדו את הנושא במגוון תחומי דעת: סימטריה במתמטיקה, במדעים, במוזיקה, בצילום, באנגלית, בטכנולוגיה ובאומנות. כתוצר מסכם התלמידים הכינו תערוכה מפעילה בנושא, וביום שישי בתאריך: 23.12 הציגו התלמידים בפני הוריהם את הנושא. תודה לכל השותפים להצלחה: ללבנה רכזת התוכנית, למחנכות אילנית ואפרת לאלה, אורנה, רעיה, טניה,  וכמובן לגלי שמנצחת על הכל. 

לתמונות​...​​

חנוכה ה תשעז.jpg
​​חנוכה חנו​כה חג יפה כל כך...

ביום רביעי 21.12 יצאו נציגי  תלמידים משכבת כיתות ה לפעילות המשך בבית הקשיש בקרית חיים.
כפעילות מקדימה החליטו חברי הנהגת ההורים של השכבה להכין מארז חנוכיה, נרות וברכה לכל קשיש, בהמשך הוכנו חנוכיות על ידי תלמידי הכיתות, עוצבו, נצבעו ונארזו.
תלמידים והורים הגיעו בשעות אחר הצהרים למועדון הקשישים, חילקו את השי, שרו שירי חג, ברכו את ותיקי קרית חיים וחזרו הביתה עמוסי חוויות ותובנות.
הובטח שישמר הקשר גם בפעילויות הבאות. 

​חג אורים שמח!!!
​​
יום המורה​ 22.12
פליסין, הנהגת ההורים והורים יקרים,
תודה על התודה והערכה, תשומת הלב בהכנת ארוחת בוקר מושקעת, מפנקת, טעימה ונהדרת. 
על הכנת האלבומים המרגשים למחנכות. יחד מובילים את תלמידנו להצלחה. תודה על בוקר נפלא, צוות ביה"ס וגל​​​​​​י
​​maxresdefault.jpg
אליפות הסייבר הישראלית

שימו לב, מועד פתיחת אליפות הסייבר הנו 9.1.2017.
הכניסה לתחרות דרך אתר אליפות הסייבר הישראלית בענן החינוכי בלבד באמצעות סיסמאות הזדהות אחידה שהמחנכות תחלקנה (ולא דרך אתר אופק מט"ח).​

שוגורדון1 תשעז.JPG
​​שוגורדון ה- 1 תשע"ז

תודה להורים שאפו, בשלו, טרחו ומכרו מטעמים בדגש על מזון בריא. היה טעים ונעים וכבר מחכים לשווקים הבאים... 


​לתמונות...

מרוצי שדה תשעז.JPG​ברכות לנבחרת בית הספר על הישגיה באליפות המחוזית במרוצי שדה ועל היצוג המכובד של בית הספר.
תודה לאיליי ס., לשי, לגיל, לעילאי נ., לנועם, לעידו, לשגיא ומתן.
תודה ליערה, שחף, נועה ש., זמנאיי, יאוה, קורל, נגה ומעיין.

לתמונות...

כוכבי השבוע של חודש חשוון בסימן מעורבות חברתית!​

מצטייני חשון1.JPG​​
א'1:  איתי מ. – הנך מתייחס בכבוד כלפי הסובבים אותך ומוכן לסייע בכל עת. א'2:  יובל ג.– הנך חברה אמתית שתמיד יודעת לשתף ולעזור לחבר, מדברת תמיד בנועם עם חברייך ואהודה על כולם. גאה בך! ב'1: נועה ש. – על קבלת האחר, מוכנה תמיד לסייע לחבר. ב'2: מורין – הנך מתייחסת בכבוד לכל ילדי הכיתה. תמיד מוכנה לעזור בהמון אהבה ואכפתיות. ג'1: ינון– על היותך חבר נאמן היודע לעזור לחברים בכל עת. ג'2: ירין ס.– על גילוי ערנות ואכפתיות לחברת הילדים בכיתה, על התנדבות ועל עשייה. ד'1: טאיה – מתייחסת לכולם בכבוד. אכפתית מאוד ותמיד מתנדבת ושמחה לעזור, לכבד ולתת לזולת. ד'2: ליאם נ.– הנך פעיל ומעורב בנעשה בכיתה, מתנהג באופן מכבד לחבריך,      תורם ויוזם במסגרת המועצה הכיתתית. יישר כוח! ה'1: מאריטו – על הכנת מצגת ושיעור בנושא הסיגד ועל העברתו בכיתות ה' ו' בצורה רצינית ומקצועית. ה'2: דניאל נ.– על מעורבותך בכיתה, שקדנות ורצינות בלמידה הראויות לכל הערכה. המשיכי כך! ו'1: זמנאי – על הכנת מצגת ושיעור בנושא הסיגד, ועל העברתו בכיתות ה' ו' בצורה מקצועית ורצינית. ו'2:  רון – הנך פעילה למען חברת הילדים, מארגנת פעילויות התורמות לגיבוש הכיתה.​
משחקי חצר.png

 

התחדשנו במשחקי חצר חדשים

בהם בהפסקות אנו משחקים

ואת זמנינו מנעימים

תודה להנהגת ההורים

ולכל הגורמים שלנו דואגים.

לתמונות....

מועצה 1 תשעז.JPG​​

נבחרי מועצת תלמידים תשע"ז


 

כיתה ג1ליהי, עוז

כיתה ג2פלג, ירין ס.

כיתה ד1ליאם ג. , עדן ש.

כיתה ד2ליאל, עמית

כיתה ה1נוגה, גלעד

כיתה ה2שגב, תבל

כיתה ו1רומי, איליי ס.

כיתה ו2שגיא, רון ורוני


 

בהצלחה  !!!

בחירות תשעז.JPG

בחירות למועצת תלמידים

חודש הדמוקרטיה היה חגיגת מדהימה בגורדון. התחלנו בבחירת נציגים כיתתיים, אחר כך התלמידים הנבחרים הציגו את המצעים והרעיונות בפני כלל תלמידי בית הספר בתעמולת בחירות. ביום שישי ה-11.11 שהיה יום הבחירות הצביעו התלמידים באמצעות תעודת זהות בקלפי ובחרו את נציגיהם למועצת התלמידים. תודה לזהבה הרכזת החברתית ולמחנכות על תהליך משמעותי ומלמד. לתמונות...

מירוץ חיפה תשעז.JPG

מירוץ חיפה ה-19

זו כבר מסורת בבית ספרנו- השתתפות במירוץ חיפה. תלמידים, צוות והורים יחדיו, רצים, נהנים ומגיעים לנקודת הסיום עם חיוך רחב על הפנים. כולם עם חולצות המירוץ, קצת מתנשפים, קצת מזיעים אבל מאושרים שעמדנו במשימה בהצלחה רבה!!! תודה לכם תלמידים, לצוות המדהים, להורים המלווים ולגלי המנהלת הספורטיבית שלנו.

לתמונות...

יום השבע תשעז.JPGיום ה-7
ביום ראשון השבוע, לפני חג הסוכות, ציינו בבית הספר את "יום השבע". ביום זה למדו התלמידים על המספר שבע מהיבטיו השונים. המספר 7 במתמטיקה, ביהדות, במדעים, בגיאוגרפיה, במוסיקה, ספורט ובתרבות.הילדים פתרו חידות, שיחקו, פעלו ויצרו בנושא השבע.
היה זה יום אחר של למידה, יום של חוויה.
PBL ג תשעו.JPG

PBL - למידה מבוססת פרויקטים כתה ג'

תלמידי כיתה ג' עסקו בנושא "השכונה שלנו". הם למדו מושגים שקשורים לשכונה חקרו אתרים בשכונה באמצעות שאילת שאלות, צפייה, ביקור, סקר, ראיון ועוד. בנו מצגת עם המידע שאספו, סרטון ותרמו שאלות לחידון כיתתי. המידע הוצג בפני ההורים. תלמידים יקרים, הייתם מדהימים גם בתהליך הלמידה וגם בהצגת המידע ונראה שהלמידה היתה עבורכם משמעותית. כל הכבוד!!! תודה ללבנה רכזת התוכנית, למחנכת אילנית, ולמורים אפרת, רעיה והרב שמואל.

אולימפיגורדון-למידה מבוססת פרויקטים כיתה ה

אולימפיגורדון.jpg

​איזה סיום מדהים– ה"אולימפיגורדון"- סיום למידה מבוססת פרויקטים של כיתה ה' בנושא האולימפיאדה. איזו חוויה לראות את כל תלמידי בית הספר מכיתה א'-ו' פועלים בענפים שונים באתלטיקה קלה ואת תלמידי כיתה ה' מסבירים, מנחים, שופטים ומודדים. זהו סיום מוצלח של למידה חקרנית ואיכותית. בשלב החשיפה למדו התלמידים על ההיסטוריה של האולימפיאדה, ענפי ספורט, אולימפיאדת הנכים, למדו על ריו ומוזיקה בריזלאית, למדו על סמלים וסימנים, כל אלו תוך חיזוק מיומנויות שפה וטכנולוגית מחשב. בשלב החקר, חקרו התלמידים נושאים מגוונים הקשורים לאולימפיאדה : נשים בספורט, אולימפיאדת מינכן, ישראלים באולימפיאדה, סמים בספורט ועוד. כחלק מהלמידה חיברו התלמידים הימנון עיצבו סמל ומהתוצרים כולנו נהנינו. תודה רבה לכל הצוות המוביל את הלמידה האיכותית והמשמעותית: לבנה המרכזת, מירב המחנכת, אלה המוזיקאית-ברזילאית ואורנה- המורה לטכנולוגיה. לתמונות...                                                                        

שכבת ו' - למידה מבוססת פרויקטים (PBL)

pbl שכבת ו.png לתמונות...

 תלמידי כיתות ו', מזה חודשיים לומדים את נושא המשחק. התלמידים נחשפו ובחרו משחקים מגוונים: רברסי, מגדלי האנוי, מנקלה, מחשבת, שש בש, סט, שחמט, בלוקוס, משחקי נים, דמקה, ריבועי קסם והקס. ביום שישי, 8/01 התכנסו תלמידי כיתות ו' והוריהם, לאירוע מסכם בנושא: משחקים אסטרטגיים. הילדים היו נרגשים, כל קבוצה הציגה בפני ההורים את המשחק אותו חקרה באמצעות מצגת, ובתום ההצגה שיחקו יחדיו הורים וילדים. התלמידים גילו אחריות, בגרות ומסירות, הם עמדו והציגו את ידיעותיהם ותובנותיהם בצורה המעוררת התפעלות. היה זה אירוע של למידה משמעותית, אירוע של חוויה שהשאיר בכולנו חותם ותחושה של גאווה.

פרחים צבעוניים.gif 

  
 
 
<פברואר 2018>
יום איום ביום גיום דיום היום ושבת
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910
לא קיימים כרגע אירועים צפויים.

 

ממשק.gif  

 
 
® כל הזכויות שמורות לפורטל חיפה.נט - פותח במק"מ חיפה.
site stats